Markalar

Marshall

Marshall, evinizde seveceğiniz renkleri bulmanıza yardımcı olmak ve harika sonuçlar elde etmek için ihtiyaç duyacağınız uzman bilgiyi sağlamak üzere tasarlanmış çok sayıda ürün ve hizmeti içeren önde gelen bir boya markası. Aralarında boya, vernik ve cilanın da bulunduğu her koşul ve yüzey için çok çeşitli temel ürünler tedarik ediyoruz. Geniş bir renk yelpazesi herkesin kendisi için doğru rengi seçebilmesine olanak sağlıyor.

Cuprinol

Cuprinol ürünleri üstün formülü sayesinde, ahşabın uzun yıllar boyunca bakımını üstlenip, ilk günkü gibi yepyeni ve canlı görünmesini sağlıyor. Cuprinol ahşaplarınızın temizlik, bakım ve renklenmesini sağlayarak, onları yenilerken size de uzun yıllar mevsimlerin ve mekanların keyfini çıkarmak kalıyor.

Hammerite

Hammerite Metal Boyaları, çarpma ve çizilmelere karşı dirençli güçlü bir bariyer oluşturarak daha uzun süre boyunca güzel bir yüzey sağlamak üzere özel olarak formüle edildi. Hammerite, tırabzanlardan radyatörlere, kapılardan bahçe mobilyasına kadar metallerinizi koruyarak dönüştürür. Boyalarımız, yeni, eski ve önceden boyanmış metal yüzeylere doğrudan uygulanabilir. 

Sikkens

Sikkens ürün portföyü, temel ürün değerleri ve özelliklerine dayanan yenilikçi ve birinci sınıf seçenekler sunuyor: Yüksek pigmentasyonları sayesinde, Sikkens ürünleri her tamire ortalama daha az sayıda kat uygulaması gerektiriyor, böylece her tamir işinde daha az boya tüketimi, daha kısa işlem süreleri ve daha düşük maliyetler sağlıyor. Sikkens ürünleri her tamirde mükemmel, dayanıklı ve görünmez bir tamir işi çıkarılmasına yardımcı olarak araç sahibi için müşteri memnuniyetini artırıyor.

Interpon

Merkezi Amsterdam’da bulunan toz boya şirketimiz, 21 ülkede 29 üretim tesisi ve 70'den fazla temsilciliği ile otomotiv, mimari, ev aletleri, tarım ve iş makinaları (ACE), genel sanayi ve bilişim teknolojileri gibi birbirinden farklı çok sayıda sektör için hizmet vermektedir.

International

AkzoNobel International markası, sadece deniz değil, aynı zamanda yat ve koruyucu boyalar alanında da dünya lideri. Dünyanın her yerinde yüksek kaliteli müşteri hizmeti ve saha desteğinin yanı sıra pas önleyici koruma, kirlilik kontrol teknolojileri, pasif yangın koruma ve estetik çözümler sunuyoruz. İnovasyon ve işbirliği ile eşanlamlı bir marka olarak, mükemmellik ve uzmanlık arayan sektör liderlerinin tercihi durumundayız.. 

Awlgrip

Awlgrip markası, 40 yılı aşkın süredir dekoratif yat boyaları dünyasında sahip olduğu evrensel güven ve şöhret ile tanınıyor. Bu şöhret, üstün kalite, diğer tüm boyaların kıyaslandığı kusursuz cila ve AkzoNobel’in rakipsiz teknik uzmanlığı ile desteklenen kesintisiz inovasyon temeli üzerine inşa edildi. 

Akripol logo

Akripol

1988 yılından bu yana Türk Oto Tamir Boyaları sektöründe %100 yerli üretilerek pazara sunulan Akripol, pazarın ihtiyaçları doğrultusunda genişleyen ürün yelpazesi ve teknolojik gelişmelere paralel Ar-Ge çalışmalarıyla her geçen gün büyüyerek sizlere daha iyi ürünler sunmaktadır.

Coatinx Server

AkzoNobel, içecek, gıda, sprey ve genel teneke kutular, metal kapaklar ve bükülebilir tüplerin korunması ve süslenmesi için dünyanın önde gelen boya ve mürekkep tedarikçisidir. Metal ambalaj sektörüne, en kaliteli uzman ve ana akım ürünler sunuyor, tüm performans ihtiyaçlarınızı tek bir tedarikçiden temin etmek üzere, en iyi teknoloji çözümlerini sağlayabiliyoruz

Fetching the data, please wait...