Paint the Future

AkzoNobel global genç yenilikçi şirket yarışması kazananlara heyecan verici ortaklık fırsatları sunacak

April 14, 2021

“Paint the Future”ın ikinci kez düzenlenen global genç yenilikçi şirket yarışması 18 Mayıs’ta başlayacak ve bu şirketleri, boya ve astar sektöründe bir olasılıklar dünyasında keşfe çıkaracak. AkzoNobel’in liderliğinde gerçekleştirilen ve gücünü dünyanın dört bir yanındaki binlerce bağlantıdan alan Paint the Future, sektörün en büyük iş birliğine dayalı inovasyon ekosistemi niteliğinde.

Tüm katılımcı genç ve yenilikçi şirketler, bu dinamik sektördeki çözümlerine AkzoNobel’in boya konusundaki tutkusu, uzmanlığı, bilgisi, kaynakları ve bağlantılarından yararlanarak ivme kazandırmak için sabırsızlanıyorlar. Yarışma, bazı şirketlere heyecan verici ortaklık fırsatları ve yatırımlar ile birlikte daha da fazla kapı açacak.

“Yeni şirket stratejimiz, güçlü temellerimiz üzerinde yükselmeye ve büyüme ve inovasyonda öncülük etmeye dayanıyor,” diyen AkzoNobel CEO’su Thierry Vanlancker, sözlerini şöyle sürdürdü: “İşte bu yüzden, global genç yenilikçi şirket yarışmamızın ikinci raundu için mükemmel bir zaman. Genç yenilikçi şirketlerin bizlere sunacağı ve müşterilerimiz için yüzeylere yaşam vermemize yardımcı olacak iş birliği potansiyellerini görmeyi iple çekiyoruz.”

2021 programı, 2019’un Paint the Future lansman etkinliği, Brezilya ve Çin’deki iki bölgesel genç yenilikçi şirket yarışması, iki tedarikçi programı ve diğer AkzoNobel iş birliklerinin başarısı üzerine kuruluyor. Bu programlar sonucunda, halihazırda 18 başarılı çözüm ortaya çıkartıldı.

“Paint the Futures, boya ve astarlarda inovasyona ivme kazandırmak için tasarlanmış özel ekosistemimiz,” diyen Baş Teknoloji Sorumlusu Klaas Kruithof, “Ekosistemimiz, sektörümüzde bir ilk olan birinci global genç yenilikçi şirket yarışmamızdan bu yana muazzam bir büyüme kaydederek 2.137 aktif üyeye ulaştı. Genç yenilikçi şirketler, tedarikçiler, akademi ve müşterilerden oluşan çok çeşitli bir grubu çeken platform, harika fikirler için bir zıplama tahtası vazifesi görüyor.”

2021 program detayları
Genç yenilikçi şirketler, beş yarışma temasına yönelik çözümler sunmaya davet edilecekler:

  • Gelişmiş fonksiyonellik
  • Müşteri deneyimi
  • Akıllı uygulama
  • Döngüsel çözümler
  • Akıllı imalat ve tedarik zinciri

18 Mayıs’ta gerçekleştirilecek  lansmanının ardından, sunulan çözümlerin keşfedilmesi ve zenginleştirilmesi 20 Temmuz’a kadar devam edecek. Ardından, seçili finalistler, yarışmayı kazanan isimlerin duyurulacağı 2021 sonundaki iş birliği etkinliğine davet edilecekler.

Geleceği bizimle birlikte boyamaya hazır mısınız? Ekosisteme katılmak ve başvuru süreci de dahil olmak üzere, 2021 global genç yenilikçi şirket yarışması hakkındaki en son bilgilere ulaşmak için, letspaintthefuture.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için

Tutku Konuk Altındal, Güney ve Doğu Avrupa İletişim Müdürü

Veriler alınıyor, lütfen bekleyin...