Türkiye’de AkzoNobel hakkında

AkzoNobel 30 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de faaliyet gösteriyor. Ürünlerimiz evleri ve iç mekanları dönüştürüyor, binaları daha iyileştiriyor, taşıtların hareket etmesini ve sanayide çarkların dönmesini sağlıyor. Aynı zamanda, günlük yaşamı daha pratik hale getiriyor ve güzelleştiriyor.

AkzoNobel olarak, Türkiye’de 3 üretim tesisinin yanı sıra ülke genelinde birçok ofis ve temsilciliğe de sahibiz. Bugün, iş kollarımız dekoratif, hava-uzay, otomotiv, deniz, koruyucu, yat, ahşap ve metal imalat sektörlerine toz, sıvı ve film boya ürün ve hizmetleri sağlıyor. Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizin güvendiği birinci sınıf marka portföyümüzde, Marshall, Cuprinol, International, Interpon, Sikkens ve Akripol markaları yer alıyor.

Global ölçek ve uzmanlığımız sayesinde, büyük bir proje ve müşteri ihtiyaçları yelpazesi için en zor sektör standartlarını dahi karşılayabiliyor ve en esnek çözümler sunabiliyoruz. Türkiye’de AkzoNobel müşterilerine yenilikçi ve yüksek performanslı ürün ve hizmetler sağlayan, güvenilir bir ortak olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Sürdürülebilirliğe adanan AkzoNobel, insanları güçlendirerek, gezegen üzerindeki etkiyi azaltarak, müşterileri için en sürdürülebilir çözümleri sunarak ve sürekli yenilik yaparak sektör lideri olmayı hedefliyor. Daha az kaynak ile daha fazlasının yapılmasına katkıda bulunabilen öncü çözümler geliştirmek ve işlerimizi büyütmeye devam etmek için müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile birlikte çalışıyoruz. AkzoNobel Cares ve Let’s Colour başlıkları altında yürüttüğümüz toplumsal programlarla, toplumların dönüştürülmesine yardımcı olmak ve toplum üzerinde olumlu bir etki yaratmak üzere, ortaklarımız ile yakın bir çalışma içindeyiz. 

Fetching the data, please wait...