Informacja prasowa

AkzoNobel publikuje raport roczny za 2022 r.

1 marca 2023

(AKZA; AKZOY)

Firma AkzoNobel opublikowała swój cyfrowy Raport 2022, w którym podaje szczegóły dotyczące trwającej transformacji firmy w trudnym roku utrzymującej się niepewności na świecie.

Specjalna strona internetowa Raportu 2022 zawiera obszerne omówienie wyników finansowych AkzoNobel i kluczowych wydarzeń biznesowych. W raporcie podkreślone są postępy firmy w realizacji planów związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Z przyjaznej dla użytkowników strony głównej raportu online można przejść bezpośrednio do licznych interaktywnych treści i infografik. Odwiedzający mogą również skorzystać z różnych narzędzi do porównywania kluczowych danych i pobierania tabel.

Komentarze dotyczące zrównoważonego rozwoju – tradycyjnie jedna z najczęściej odwiedzanych sekcji raportów – zostały odświeżone i koncentrują się na kluczowych obszarach, takich jak zmiany klimatyczne, obieg zamknięty, oraz zdrowie i dobre samopoczucie. Na szczególną uwagę zasługuje również kilka studiów przypadków. 

Dyrektor generalny AkzoNobel, Greg Poux-Guillaume, komentuje:
"Jestem pod wrażeniem entuzjazmu i poświęcenia kolegów, których poznałem podołączeniu do firmy. Są pełni energii  i zdeterminowani do osiągnięcia sukcesu, co sprawia, że jestem podekscytowany prowadzeniem AkzoNobel na kolejnym etapie jego podróży."


Kliknij, aby odwiedzić stronę Raportu 2022.

 


 

O AkzoNobel

Dostarczamy zrównoważone i innowacyjne farby i powłoki, na których coraz częściej polegają nasi klienci, społeczności i środowisko. Dlatego wszystko, co robimy, zaczyna się od ludzi. Planeta. Farba. Nasze światowej klasy portfolio marek – w tym Dulux, International, Sikkens i Interpon – cieszy się zaufaniem klientów na całym świecie. Jesteśmy aktywni w ponad 150 krajach i postawiliśmy sobie za cel zostanie światowym liderem branży. Tego można oczekiwać od pionierskiej firmy produkującej farby, która jest zaangażowana w realizację celów naukowych i podejmuje rzeczywiste działania, aby sprostać globalnym wyzwaniom i chronić przyszłe pokolenia.

 

Nie do publikacji – więcej informacji

AkzoNobel Relacje z mediami
Tel. +31 (0)88 – 969 7833
Kontakt: Hugo Stienstra
Media.relations@akzonobel.com

Więcej informacji

Marcin Kłódkiewicz, Communication Manager Poland & Baltics

Fetching the data, please wait...