Marki AkzoNobel w Polsce

Dulux

Dulux jest najbardziej rozpoznawalną marką farb na świecie, obecną w ponad 100 krajach. Produkty, których ikoną jest owczarek staroangielski, zostały wprowadzone na polski rynek w 1997 r. Marka kojarzona z najwyższą jakością produktów, bogatym portfolio i interesującymi kampaniami reklamowymi, jest również liderem innowacji i propagatorem nowych trendów w obszarze kolorów.
www.dulux.pl

 

Nobiles

Do kluczowych grup wyrobów marki Nobiles należą: farby do ścian, farby ogólnego stosowania, farby do wnętrz, farby do metalu, farby do fasad i ścian, lakiery do drewna, rozcieńczalniki. Produkty dostępne są zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.
www.nobiles.pl

 

Sikkens

W portfolio Sikkensa znajdują się powłoki specjalistyczne dla branży stolarki budowlanej, a także dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego, które charakteryzują się techniczną doskonałością, wysoką jakością oraz trwałością. W ramach marki Sikkens oferowane są również całościowe rozwiązania, dzięki czemu Klienci mogą liczyć na porady ekspertów, szkolenia zawodowe czy też kompleksowe usługi doradcze.
www.sikkens.pl

 

Sadolin

Sadolin to marka oferująca sprawdzone i skuteczne rozwiązania z dziedziny ochrony
oraz dekoracji powierzchni drewnianych, która skutecznie łączy długoletnią tradycję z innowacyjnymi rozwiązaniami – wszystko po to, by wybór właściwego produktu był prosty, a zapewniona za jego sprawą ochrona i dekoracja powierzchni drewnianych, pozwoliła cieszyć się ich wyjątkowym pięknem przez wiele lat.
www.sadolin.pl

 

Hammerite

Hammerite oferuje produkty, które zadbają o przedmioty wykonane z metali. Farby stanowią twardą barierę odporną na rdzę, uderzenia i zadrapania.
www.hammerite.pl

 

International

International jest kluczową marką szeregu produktów wykorzystywanych w przemyśle stoczniowym oraz jachtowym, a także do zabezpieczania obiektów drogowych, farm wiatrowych, rafinerii oraz obiektów użytkowych (stadiony, dworce).
www.international-pc.com/polska/

 

Interpon

Interpon to marka, której produkty stosowane są w budownictwie, przemyśle samochodowym, elektronicznym, czy też meblowym.
www.interpon.com

Fetching the data, please wait...